Atsiliepimai

Rss

Dr. Alfoncas Peckus, Kalesninkai

Labai geras kainos ir kokybės santykisAurelija, PREZO kepyklėlė, Vilnius

Aurelija, PREZO kepyklėlė, Vilnius

Kadangi mes mylime savo klientus ir norime jiems tiekti tik aukščiausios kokybės gaminius, todėl tam tikslui pasiekti mes naudojame tik kokybišką vandenį. O kokybišką, be kalkių vandenį galima išgauti naudojant AQUA filtrus iš „Krištoliniai Vandenys“ , kuriuos jau daugelį metų naudojame ir esame labai patenkinti.“ Aurelija, PREZO kepyklėlė, Vilnius

Imantas, UAB Elpama

Imantas, UAB Elpama

Esame „Banchi vending group“ kavos automatų operatorius. Mūsų pagrindinė veikla – automatinių kavos aparatų nuoma, prekyba. Kaip žinia, skanią kavą galima pasigaminti tik naudojant aukštos kokybės kavos pupeles bei švarų, tyrą ir minkštą vandenį, todėl įsigijome vandens minkštinimo filtrus iš UAB Krištoliniai Vandenys. Šiai dienai turime jau du įrenginius bei jais naudojamės metus laiko, tai galime drąsiai teigti, kad investicija mums pasiteisino.

Mintautas Savukynas, UAB AUTOJUTA

Mintautas Savukynas, UAB AUTOJUTA

Mūsų pagrindinė veikla – Audi, Volkswagen, Seat automobilių pardavimas, jų techninis aptarnavimas ir remontas, kėbulų remontas ir dažymas bei automobilių plovimas, todėl būtent automobilių plovimui mums reikalingas minkštas vanduo, kuris nepalieka baltų dryžių nuplovus automobilius, todėl vandens kokybė mums ypač svarbi. UAB Krištoliniai Vandenys mums parekomendavo kaip patikimą vandens filtrus parduodančią bei juos montuojančią įmonę. Esame labai patenkinti vandens kokybe, aptarnavimo kultūra bei operatyvumu.

Gediminas, UAB Dzūkijos golfas

Gediminas, UAB Dzūkijos golfas

Vandens filtrus įsigijome iš UAB Krištoliniai Vandenys ir esame labai patenkinti dabartine vandens kokybe, nes mūsų vanduo išgaunamas iš gręžinio, todėl anksčiau, be vandens filtrų jo negalėjome naudoti. Taip pat dėkojame šios įmonės vadovui Renaldui Vabuolui, kuris suteikė tikslią ir teisingą informaciją apie produktą ir parinko mums geriausią variantą už optimalią kainą.

Kęstutis Buividas, direktorius UAB „Plungės baldai“

Kęstutis Buividas, direktorius UAB „Plungės baldai“

Esame patenkinti, kad įsigijome vandens filtrus iš UAB „Krištoliniai vandenys“. Drąsiai galiu sakyti, kad tai yra ne tik geri filtrai, bet ir nepriekaištingas aptarnavimas.

Danutė Gelumbickienė, direktorė UAB Gelumbickienė ir partneriai

Danutė Gelumbickienė, direktorė UAB Gelumbickienė ir partneriai

Šiems vandens filtrams tik didžiausios pagiros. Geriamas vanduo tampa švarus bei minkštas prausimuisi. Virdulys nekalkėja. Šiuos vandens filtrus naudoju daugiau nei 5 metus ir dar neturėjau jokių problemų.

Odontologinės klinikos FORUM DENTIS vadovas Šarūnas

Odontologinės klinikos FORUM DENTIS vadovas Šarūnas

Dėkojame UAB „Krištoliniai vandenys“ visai komandai, už įsigytus ir laiku sumontuotus aqua filtrus, nes mūsų veikloje labai svarbu turėti nepriekaištingą vandenį.

Robertas Černiauskas

Labai džiaugiamės, kad įsigijome vandens filtrus. Juos naudoju tiek darbe, tiek namuose. Vandens filtrai neprikalkėja, o vanduo visuomet išlieka skaidrus bei skanus.

Indrė iš Baltic airport services

Nusiskundimų vandens filtrais neturime. Ypač patenkinti likome meistrais. Meistrai iš anksto atvažiavo, apsižiūrėjo, pasiūlė kelis variantus, kaip galima viska pritvirtinti.