Naujausi

Dr. Alfoncas Peckus, Kalesninkai

Labai geras kainos ir kokybės santykisDaugiasluosksnio vamzdžio ir antgalių kainininkas

Robertas Černiauskas

Labai džiaugiamės, kad įsigijome vandens filtrus. Juos naudoju tiek darbe, tiek namuose. Vandens filtrai neprikalkėja, o vanduo visuomet išlieka skaidrus bei skanus.

Odontologinės klinikos FORUM DENTIS vadovas Šarūnas

Odontologinės klinikos FORUM DENTIS vadovas Šarūnas

Dėkojame UAB „Krištoliniai vandenys“ visai komandai, už įsigytus ir laiku sumontuotus aqua filtrus, nes mūsų veikloje labai svarbu turėti nepriekaištingą vandenį.

Mintautas Savukynas, UAB AUTOJUTA

Mintautas Savukynas, UAB AUTOJUTA

Mūsų pagrindinė veikla – Audi, Volkswagen, Seat automobilių pardavimas, jų techninis aptarnavimas ir remontas, kėbulų remontas ir dažymas bei automobilių plovimas, todėl būtent automobilių plovimui mums reikalingas minkštas vanduo, kuris nepalieka baltų dryžių nuplovus automobilius, todėl vandens kokybė mums ypač svarbi. UAB Krištoliniai Vandenys mums parekomendavo kaip patikimą vandens filtrus parduodančią bei juos montuojančią įmonę. Esame labai patenkinti vandens kokybe, aptarnavimo kultūra bei operatyvumu.

Kęstutis Buividas, direktorius UAB „Plungės baldai“

Kęstutis Buividas, direktorius UAB „Plungės baldai“

Esame patenkinti, kad įsigijome vandens filtrus iš UAB „Krištoliniai vandenys“. Drąsiai galiu sakyti, kad tai yra ne tik geri filtrai, bet ir nepriekaištingas aptarnavimas.

Indrė iš Baltic airport services

Nusiskundimų vandens filtrais neturime. Ypač patenkinti likome meistrais. Meistrai iš anksto atvažiavo, apsižiūrėjo, pasiūlė kelis variantus, kaip galima viska pritvirtinti.

Imantas, UAB Elpama

Imantas, UAB Elpama

Esame „Banchi vending group“ kavos automatų operatorius. Mūsų pagrindinė veikla – automatinių kavos aparatų nuoma, prekyba. Kaip žinia, skanią kavą galima pasigaminti tik naudojant aukštos kokybės kavos pupeles bei švarų, tyrą ir minkštą vandenį, todėl įsigijome vandens minkštinimo filtrus iš UAB Krištoliniai Vandenys. Šiai dienai turime jau du įrenginius bei jais naudojamės metus laiko, tai galime drąsiai teigti, kad investicija mums pasiteisino.

Gediminas, UAB Dzūkijos golfas

Gediminas, UAB Dzūkijos golfas

Vandens filtrus įsigijome iš UAB Krištoliniai Vandenys ir esame labai patenkinti dabartine vandens kokybe, nes mūsų vanduo išgaunamas iš gręžinio, todėl anksčiau, be vandens filtrų jo negalėjome naudoti. Taip pat dėkojame šios įmonės vadovui Renaldui Vabuolui, kuris suteikė tikslią ir teisingą informaciją apie produktą ir parinko mums geriausią variantą už optimalią kainą.

Danutė Gelumbickienė, direktorė UAB Gelumbickienė ir partneriai

Danutė Gelumbickienė, direktorė UAB Gelumbickienė ir partneriai

Šiems vandens filtrams tik didžiausios pagiros. Geriamas vanduo tampa švarus bei minkštas prausimuisi. Virdulys nekalkėja. Šiuos vandens filtrus naudoju daugiau nei 5 metus ir dar neturėjau jokių problemų.

Aurelija, PREZO kepyklėlė, Vilnius

Aurelija, PREZO kepyklėlė, Vilnius

Kadangi mes mylime savo klientus ir norime jiems tiekti tik aukščiausios kokybės gaminius, todėl tam tikslui pasiekti mes naudojame tik kokybišką vandenį. O kokybišką, be kalkių vandenį galima išgauti naudojant AQUA filtrus iš „Krištoliniai Vandenys“ , kuriuos jau daugelį metų naudojame ir esame labai patenkinti.“ Aurelija, PREZO kepyklėlė, Vilnius

Vandens problemos buityje

Problemos, kylančios su vandeniu.

Vandens kietumas valstybės nereglamentuojamas

  Apie valstybės nereglamentuojamą vandens kietumą, įpykusius klientus ir savivaliaujančias vandens tiekimo bendroves.

Vandens filtrai ir jų privalumai

  Vandens filtrų privalumai

Kokį vandenį rinktis ir kaip jį gerti?

  Žmonės nuo seniausių laikų norėjo išlikti jauni ir nesenti. Iki šiol ieškomi stebuklingi jaunystės eleksyrai. Žmonės laikosi įvairiausių dietų, naudoja brangią kosmetiką. Tačiau visos šios priemonės padeda kovoti tik su senėjimo padariniais, o pats senėjimas prasideda mūsų organizmo viduje. Senėjimas labai susijęs su vandens kokybe ir priklauso nuo, kokį vandenį geriame ar su kokiu vandeniu ruošiame valgį.

Kaip panaikinti kalkes?

Vandenyje esančios kalkės – ar jos kenksmingos ir kaip jas panaikinti?
Vandenį kasdien naudojame visi be išimties, tačiau kaip dažnai susimąstome apie jo kokybę? Tikriausiai ne kartą esate girdėję, jog tiesiai iš čiaupo bėgantis vanduo dažniausiai būna kietas, todėl jame kaupiasi tokios priemaišos kaip kalkės  – kuo jos kenksmingos ir ar įmanoma jas panaikinti?

Aquavandens filtrų klastotės

  Atsargiai! Rinkoje–  Aqua vandens filtrų klastotės!