Vandens problemos buityje

Problemos, kylančios su vandeniu.

Kartais vanduo būna per kietas ir turintis per daug geležies, todėl jį reikia ir negeležinti ir paminkštinti. Tam padaryti Jums tikrai bus naudingi vandens filtrai, kurie negeležina ir minkština vandenį.  Vandens filtrai gali būti įvairių kainų. Renkantis vandens filtrus, reikia atkreipti dėmesį į geriausią kainos ir kokybės santykį. Rinkoje yra pasirodę begalė pigių su labai pigiais ir ne kokybiškais užpildais. O juk šių nugeležinimo ar minkštinimo filtrų esmė ir yra kas supilta i vidų o ne iš išorės.

Vandens filtrai gali padaryti vandenį tinkamą vartoti ir, kad jis negadintų vonios prietaisų, kaitinimo elementų, automatinių skalbimo mašnų ar kokių nors kitų Jūsų namuose esančių elektrinių prietaisų. Vandens minkštinimo filtrai išima iš vandens Ca ir Mg kietasias molekules bet tuo pačiu išsaugoja ir visas vertingąsias vandens medžiagas ir gerą vandens skonį.

Pačiam geriausiam vandeniui išgauti turime atskirą geriamo vandens sistemų liniją. Jie paprastai būna kompaktiški ir  greitai ir kokybiškai pritaikomi buityje.

Lietuvoje dažniausiai pasitaikanti problema su vandeniu yra tai, kad jame būna gerokai per daug geležies. Ypatingai gyvenviečių, senų vandens bokštų, gręžinių vandenyje. Jeigu vandenyje yra per daug geležies, tuomet jis darosi nebetinkamas vartoti nei maistui nei buityje. Gelžies perteklius vandenyje padaro vonios kambario, virtuvės įrangos, san. mazgų paviršius negražius,  rudus ir  dėmėtus. Norėdami išsiaiškinti, ar Jūsų vanduo turi tokią problemą, visų pirma reiktu atlikti vandens tyrimą, arba pažiūrėjus į vandenį nuoga akimi matyti rudos drumzlės, taip pat yra labai nemalonus supuvusio kiaušinio ar geležies kvapas, tai reiškia, kad turite šią problemą. Supratę, kad turite bėdą ir norėdami ją pašalinti, pasikvieskite specialistus. Jie tinkamai ištirs Jūsų vandenį ir pateiks konkretų problemos sprendimą. Tuomet galėsite įsigyti patį tinkamiausią ir reikalingiausią vandens filtrą, kurio dėka jūsų buityje dings rudos ar baltos apnašos, sunaudosite ženkliai mažiau plovimo priemonių, taupysite savo ir aplinkinių laiką, gersite skanų, ir kokybišką vandenį.Komentuoti